Біля ботанічного саду виявили несанкціоновані скиди нечистот і фекалій у річку Путятинку

Біля ботанічного саду виявили несанкціоновані скиди нечистот і фекалій у річку Путятинку

Також по берегу річки зустрічається багато будівельного сміття.

Неподалік ботанічного саду 2 березня виявили виток з оглядового колектору стічних побутово-господарських вод та несанкціоновані скиди нечистот і фекалій у річку Путятинку. Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.

За інформацією прес-служби, адміністрація ботанічного саду та мешканці по провулку Цегляний нарікають на постійний фекальний запах та наявність на поверхні води річки маслянистих плям, піни.

«У ході обстеження прибережної захисної смуги річки Путятинка, на відстані приблизно 200-250 метрів від центрального входу ботанічного саду по вулиці Корольова, виявили виток з оглядового колектору стічних побутово-господарських вод та два несанкціоновані скиди нечистот і фекалій з поблизу розташованих будинків приватного сектору безпосередньо у річку. Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю відібрали проби поверхневої води та скидів стічних вод для проведення лабораторних вимірювань. Окрім того, в ході візуального обстеження на території ботанічного саду по берегу річки Путятинка виявлено побутові відходи (пластикові пляшки, пакети та інше), які потрапляють безпосередньо у Путятинку, яка впадає у річку Тетерів. Також по берегу річки зустрічається багато залишків порізки деревини та будівельного сміття», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до матеріалів проведеного обстеження та результатів інструментально-лабораторних досліджень відібраних проб, з метою подальшого запобігання забруднення водного об’єкту будуть здійснені заходи впливу до причетних осіб.

Нагадаємо, рослина, яка лікує від опійної залежності росте у Житомирському ботанічному саду, більше чотирьох десятків екологічних інспекторів області більше не працюватимуть.

Leave a Comment