Близько 150 фактів доведення дітей до стану сп’яніння зафіксувала поліція області

Близько 150 фактів доведення дітей до стану сп’яніння зафіксувала поліція області

Загалом майже 2000 випадків неналежного виховання дітей.

На Житомирщині цього року поліція задокументувала майже 2 тисячі випадків неналежного виховання дітей. Серед інших правопорушень, учинених дорослими відносно неповнолітніх – близько півтори сотні фактів доведення дітей до стану сп’яніння. За всіма викритими випадками відносно дорослих осіб складені адміністративні протоколи. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Одним із напрямків діяльності ювенальних інспекторів поліції Житомирщини – профілактика та припинення протиправних діянь відносно дітей збоку батьків, осіб, які їх замінюють, інших дорослих або ж однолітків.

“У поточному році працівники територіальних підрозділів поліції області задокументували понад 1980 правопорушень, пов’язаних з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей. Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівки.  Майже 140  адмінпротоколів стосуються доведення неповнолітніх до стану сп’яніння”, – повідомила керівник підрозділу ювенальної превенції Наталія Гончарук.

Щоб попередити негативні явища куріння та вживання дітьми алкоголю, інспектори ювенальної превенції Житомирщини проводять відповідну профілактичну роботу у молодіжному середовищі, а також відпрацьовують торговельні заклади. До речі, упродовж 10 місяців цього року уже складені 56 адміністративних протоколів за задокументованими фактами продажу неповнолітнім особам цигарок і спиртного. Також оформлені відповідні матеріали за 13 випадками перебування дітей у розважальних чи інших закладах із порушенням встановлених правил (наприклад, у нічний час доби).

За результатами роботи ювенальних інспекторів у шкільному середовищі зафіксовані 18 фактів систематичного цькування дітей у навчальних закладах (булінгу). Усі вони відображені у відповідних адміністративних протоколах.

Нагадаємо, у поліції розповіли, скільки торік покарали батьків та учнів за шкільне цькування.  У Коростені побилися школярки і зняли це на відео. Групі житомирських підлітків, які жорстоко побили свою ровесницю, «світить» до 4 років тюрми.

 

 

Leave a Comment