Булінг: у поліції розповіли, скільки торік покарали батьків та учнів за шкільне цькування

Булінг: у поліції розповіли, скільки торік покарали батьків та учнів за шкільне цькування

Житомирщина.

На Житомирщині за минулий навчальний рік за булінг поліція склала адміністративні протоколи відносно 16 осіб. Правоохоронці працюють у навчальних закладах регіону з учнями, їх батьками і педагогами, аби попередити негативні випадки у шкільному середовищі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

За минулий навчальний рік ювенальні поліцейські склали 16 адміністративних протоколів за викритими фактами систематичного шкільного цькування. Причому, 2 з них відносно учнів, а 14 – стосовно їх батьків.

“Із початком нового навчального року ми активізуємо профілактичну роботу серед учнівської молоді. Працівники підрозділів ювенальної превенції поліції у всіх районах області беруть участь у шкільних виховних годинах, роз’яснюють саме поняття булінгу, наслідки, до яких він призводить, і наголошують на посиленні відповідальності за такі прояви”, – розповів заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор.

Нагадаємо, що ст. 173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення за психологічне, фізичне, економічне, сексуальне насильство, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю, передбачено покарання у вигляді штрафу або призначення громадських робіт.

Нагадаємо, у Коростені побилися школярки і зняли це на відео. Групі житомирських підлітків, які жорстоко побили свою ровесницю, «світить» до 4 років тюрми.

Leave a Comment