Богунська райрада Житомира погодилася віддати повноваження місту

Богунська райрада Житомира погодилася віддати повноваження місту

За це проголосували більшість депутатів.

Богунська районна рада погодилася віддати повноваження щодо соціального захисту житомирян Житомирській міській раді. За це проголосували 27 із 36 присутніх депутатів райради. Всього у Богунській раді 42 депутати.

Питання щодо обмеження повноважень Богунської районної ради у порядок денний включили з голосу. З ініціативою виступив її голова Олександр Блощинський. І хоча депутати стверджують, що з ними це ніхто не обговорював, голова райради запевнив, що спілкувався з кожним із них.

«На жаль, у проекті рішення немає жодного економічного обґрунтування такого рішення. Представники Житомирської міської ради не розповіли депутатам, що саме буде із працівниками управління соцзахисту Богунської райради. Чи звільнять їх, чи залишать працювати у новому форматі», – обурився депутат Микола Череднік.

На це Олександр Блощинський відповів, що о 12:00 із працівниками управління праці та соціального захисту райради зустрінеться заступник міського голови Житомира Матвій Хренов і відповість на питання. Однак на той момент за рішення про повноваження вже проголосують.

«Мені самому це питання дуже “болить”. Але управління у такому форматі як воно існує далі працювати не може. У Кабінеті міністрів передбачили його реформування. Тому ми маємо за це проголосувати», – сказав голова райради.

За його словами, процес реформування займе мінімум 2-3 місяці. До того часу управління соцзахисту Богунської районної ради працюватиме у звичному режимі. Що з ним має бути потім — депутати Житомирської міської ради вирішать на найближчій сесії, а Богунської районної — приймуть відповідне рішення після того.

Нагадаємо, що на сесії Житомирської міської ради 7 грудня депутати проголосували за обмеження повноважень Корольовської та Богунської районних рад. Корольовська та Богунська районні ради припинять своє існування з наступного скликання.

Leave a Comment