Будівельники, програмісти, пілот повітряних куль та кіборг займаються у клубі «Золота шпора»

У нинішньому році три представники клубу «Золота шпора» у складі збірної України взяли участь проекті «Битва націй», що проходив у Барселоні, де перемогли росіян у форматі 21х21. Про це розповів тренер клубу «Золота шпора» Василь Назаров.

Клуб існує упродовж 20 років. Центральна організація знаходиться у Житомирі, також є філії у Тернополі, Києві та Одесі. До складу житомирського клубу входять представники різних професій – будівельники, викладачі, програмісти, є навіть пілот повітряних куль та кіборг.

«Золота шпора» – клуб, який замається воєнною реконструкцією та спортивним направленням. Виступаємо по всій Україні. Я вчора особисто повернувся з міжнародного фестивалю, де виграв золото у номінації «Щит-меч» і виграв професійний поєдинок – повний контактний бій один на один», – розповів Василь Назаров.

У житомирському клубі замаються близько трьох десятків учасників, у змаганнях задіяно 15.

«Клуб має не тільки спортивне направлення. Кожен член клубу має певні обов’язки і функції. Хтось займається фінансовими питаннями, хтось виїздами на фестивалі. Клуб існує як живий механізм. У нас є своя майстерня. Свої обладунки я виготовляю сам. Кожен бажаючий може прийти підмайстром та відчути, як це – робити обладунки. Хлопцям, окрім бою, цікаво ще й пройнятися духом Середньовіччя. Є і дівчата, змагання проходять і в жіночих номінаціях», – сказав тренер.

Він також наголосив, що у клубі можна обрати вид занять, який до вподоби, – стрільба з лука, бої в обладунках, можна самому обрати вид зброї та позмагатися у різних номінаціях. В Україні в цілому цей рух досить поширений. Нещодавно завершилися всеукраїнські змагання, де участь взяли понад 400 учасників.

Нагадаємо, Стало відомо, хто буде виконувати обов’язки директора КП «Футбольний клуб «Полісся». Спортивні організації захищали свої проекти, щоб отримати грант міського голови.

Автор фото: Сергій ОМЕЛЬЧУК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *