Будинки КЕЧ на Корбутівці передадуть на баланс міста

Будинки КЕЧ на Корбутівці передадуть на баланс міста

Міноборони і міськрада підписали акти прийому-передачі.

Найближчим часом Міністерство оборони передасть будинки по вулиці Чуднівській від збанкрутілого КЕЧ у комунальну власність міста Житомир. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав депутат Житомирської облради Володимир Кропивницький.

«Завдяки нашій спільній наполегливій роботі вирішена житлова проблема у багатоквартирних будинках на Корбутівці, по вулиці Чуднівській №106, 108, 110. Більше 10 років міська рада і керівництво Міноборони не могли знайти спільної мови щодо передачі житлових будинків з балансу збанкрутілого КЕЧ на баланс міста Житомира. Документи роками готувалися і зникали, знову готувалися, а мешканці в цей час жили в цих будинках майже не отримуючи житлово-комунальних послуг», — написав депутат.

За його словами, акти прийому-передачі підписано, а вищезгадані будинки невдовзі перейдуть в управління комунального ВЖРЕПу №1. Відносини з енергопостачальниками, які ще нещодавно постійно відключали світло у під’їздах та зупиняли ліфти, почнуться «з чистого аркуша» за новими договорами.

Питання по будинках по Чуднівській гостро постало у березні цього року. Тоді депутати Житомирської обласної та міської рад Володимир та Людмила Кропивницькі зустрілися із мешканцями будинків і обговорили питання боргів КЕЧ, ненадання житлово-комунальних послуг та подальшу долю жителів. У ході дискусії вдалося знайти спільну мову з керівництвом будинкоуправління КЕЧ.

«Питання проходження документів у міській раді було взято під наш особистий контроль. Безумовно, попереду ще будуть виникати поточні проблеми з управлінням у будинках, з ремонтами, заходами з енергозбереження тощо, але головний крок уже зроблено», — стверджує Володимир Кропивницький.

Leave a Comment