Члени виконкому вимагали від ГО «Атошник» показати списки тих, хто отримає житло

Члени Житомирського виконкому під час чергового засідання 7 червня висунули вимогу до ГО «Атошник» показати списки учасників АТО, які мають отримати житло у новобудові по вул. Князів Острозьких.

Виконком цікавить питання щодо розподілу житла: у який спосіб формувалися списки і коли вони будуть оприлюднені.

«Є комісія, яка існує давно, документи всі готові. Було просто питання, коли цю комісію провести. Квартири не роздаються. Воїни їх купують за рахунок того, що друга половина продається по повній вартості. Вартість наполовину дешевша, ніж ринкова», – сказав представник ГО «Атошник» Сергій Артьомов.

Під час виконкому стало відомо, що наразі формується ще одна черга.

«Ви зараз говорите про те, що є списки і «ми записуємо на подалі», тобто ви вже знаєте в планах, що у вас буде «на подалі». Але ми про це не знаємо. Ви нас ставите до відома уже тоді, коли ви щось формуєте,  а ми говоримо про прозорість. Ви отримали ділянку, ви створили кооператив, робіть це публічно, чого ви боїтеся. Зробіть так, щоб громада знала», – сказала секретар міської ради Наталія Чиж.

Головуючий на виконкомі заступник міського голови Олександр Фещенко вніс пропозицію доручити членам виконкому ознайомитися з протоколами комісії до засідання, щоб сформувати питання, та проінформувати членів виконкому про засідання цієї комісії.

Нагадаємо, більше 400 земельних ділянок отримали учасники АТО з початку року. Небойові втрати: за час АТО загинули 68 військових з Житомирщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *