Буревій залишив без світла 35 населених пунктів, зірвав дах у будинках та школі

Буревій залишив без світла 35 населених пунктів, зірвав дах у будинках та школі

Негода.

Рятувальники ліквідовують наслідки буревію в Новоград-Волинському та Ємільчинському районах області, який стався 16 травня. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС України у Житомирській області.

Загалом по області станом на 06:00 17 травня внаслідок погіршення погодних умов відключено від електропостачання 9 повітряних ліній по 10 кВ, 182 трансформаторні підстанції та 35 населених пунктів в Новоград-Волинському, Ємільчинському та Олевському районах області.

«Внаслідок негоди в селах Пилиповичі, Городище та Анета Новоград-Волинського району повністю пошкоджені покрівлі 8 житлових будинків та частково пошкоджені дахи ще в близько 41 оселі та господарських спорудах. До того ж, проведені аварійні роботи по прибиранню 3 повалених дерев, що впали на проїжджі частини доріг та пошкодили лінії електропередач. А в населених пунктах Березинки та Адамове Ємільчинського району частково зруйновані дахи близько 20 житлових будинків та споруд. В місцевій ЗОШ с. Березинки зірвано з покрівлі 20 листів шиферу. Загиблих та постраждалих немає. Також рятувальниками проводяться аварійні роботи з відкачування ґрунтових вод з присадибних ділянок та обійсть у приватному секторі смт Городниця Новоград-Волинського району та с. Ковальова Олевського району, де загалом відкочено понад 322 куб. м води», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Новоград-Волинському районі пронісся смерч. Аномальний град гігантського розміру накрив деякі райони Житомирщини.

Leave a Comment