Верховна Рада визнала басейн Случі та Хомори зоною надзвичайної екологічної ситуації

Верховна Рада визнала басейн Случі та Хомори зоною надзвичайної екологічної ситуації

У соцмережах документ назвали піаром.

Верховна Рада України 16 травня 2019 року прийняла постанову про подолання негативних наслідків екологічної ситуації у басейні річок Случ та Хомора. Про це повідомляє сайт українського парламенту.

«1. Рекомендувати Кабінету Міністрів України здійснити подання Президенту України щодо визнання басейну річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації.

2. Рекомендувати Президенту України оголосити басейн річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації», – йдеться у документі.

Разом із тим, у постанові не йдеться про те, як це має змінити екологічну ситуацію. Користувачі мережі Facebook вже встигли «охрестити» прийняття цього документу нічим іншим, як простим піаром.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському відбулося народне віче «СТОППОНІНКА». Жителі Баранівки закликають «моніторити» кожен скид у Случ та Хомору.

Leave a Comment