Битва петицій: водії просять демонтувати “лежачі поліцейські”, а пішоходи – встановити у всіх дворах Житомира

Битва петицій: водії просять демонтувати “лежачі поліцейські”, а пішоходи – встановити у всіх дворах Житомира

Петиція.

Житомиряни просять міську раду встановити у всіх дворах міста “лежачі поліцейські”, які будуть змушувати водіїв знижувати швидкість у місцях, де ходять пішоходи і граються діти. Відповідну електронну петицію оприлюднили 25 листопада. 

“Встановити у всіх дворах міста лежачі поліцейські, що будуть змушувати водіїв знижувати швидкість в дворах де ходять пішоходи і граються діти. Зважаючи на величезну кількість машин що прагне скоротити маршрути через прибудинкові території встановити відповідні знаки – заборона транзитного руху або рух заборонено.
Зважаючи на низький рівень знань з ПДР, а саме рух в житловій зоні – встановити знаки “Пішохідна зона” при заїздах в квартали та прибудинкові території”, – написав автор звернення Володимир Зубко.

Цікаво, що на початку листопада житомиряни зареєстрували електронну петицію щодо демонтажу “незаконно встановлених “лежачих поліцейських” та перешкод у проїздних дворах”. Мовляв, ці перешкоди несуть небезпеку для автомобілістів.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни скаржаться, що більшість “лежачих поліцейських” встановили самовільно, без узгодження з поліцією.

Leave a Comment