Бюджетним коштом у Житомирі капітально відремонтують тротуари

Бюджетним коштом у Житомирі капітально відремонтують тротуари

Половину з них на округах команди Сухомлина.

Житомирська міська рада визначилася із тротуарами, які планують цьогоріч капітально відремонтувати. Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

Даним документом виконком Житомирської міської ради планує змінити перелік адрес, який приймали ще 5 серпня. Тоді відремонтувати мали лише тротуари за 3 адресами.

Примітно, що 2 з 4 тротуарів, які мають капітально відремонтувати, знаходяться на округах депутатів міськради з команди «Пропозиції» Сергія Сухомлина. Так, вулиця Шевченка, 105б, яка знаходилася ще в попередньому списку, розташована на окрузі депутата Миколи Янушевича. На ремонт тротуару тут мають витратити аж 1 млн грн з бюджету.

«Пощастило» також ще одному члену «Пропозиції» Юрію Мойсеєву. На капітальний ремонт тротуару по вулиці Героїв Пожежних, яка розташована на окрузі депутата, мають витратити з бюджету аж півмільйона.

Нагадаємо, що депутат міськради з команди Сухомлина піариться за рахунок бюджету. З бюджету Житомира витратять майже 146 тис. грн на дитячі майданчики.

Leave a Comment