Депутат Житомирської міської ради із команди Сухомлина піариться за бюджетні кошти

Депутат Житомирської міської ради із команди Сухомлина піариться за бюджетні кошти

На ремонті благоустрою екологічного ліцею.

Депутат Житомирської міської ради Микола Янушевич, який обирався від Блоку Петра Порошенка і був у числі запрошених на з’їзд партії «Пропозиція» піариться за рахунок коштів міського бюджету. Про це «Вголос.Zt» повідомили читачі.

Днями на паркані екологічного ліцею Житомира з’явився плакат зі словами «Реконструкція відбувається за підтримки Янушевича Миколи Вікторовича». При тому, що тендер на реконструкцію благоустрою ліцею оголошувало управління капітального будівництва Житомирської міської ради. Кошти у сумі 2 млн 520 тис. грн виділили з міського бюджету.

Роботи виконує, згідно із результатами торгів, ТОВ «Управляюча компанія «Комфорт-Буд». Договір із підприємством підписали ще у березні 2020-го року. Хоча, згідно із даними єдиного порталу використання публічних фінансів http://spending.gov.ua, станом на 29 липня від фірми не надійшло жодного акту виконаних робіт.

Інформацію про те, що роботи виконуються за кошти міського бюджету підтвердили і у замовника, в управлінні капітального будівництва. До слова, Микола Янушевич обирався до міської ради саме по тому округу, де розташований екологічний ліцей Житомира.

Нагадаємо, що Сухомлин привітав житомирян з новорічними святами від себе за рахунок бюджету. У 2017-му році за рахунок міського бюджету пропіарилася дружина екс-президента Порошенка.

Leave a Comment