Бюджету Житомира не вистачає 70 мільйонів до кінця року

Бюджету Житомира не вистачає 70 мільйонів до кінця року

 Сподіваються на Кабмін.

Бюджету Житомира до кінця року не вистачає 70 млн грн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету розповіла директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук.

«Сподіваємося, що Міністерство охорони здоров’я надасть субвенцію на оплату праці лікарів», — сказала директор департаменту.

Голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк переконана, що назріває ситуація, подібна до торішньої. Тоді місту не вистачило коштів на програми та борги перейшли у 2018–й.

«Я ще під час минулого засідання говорила, що назріває така ситуація. Коли направо і наліво роздають кошти — цього варто очікувати», — переконана Цимбалюк.

На її думку, минулий рік нічому не навчив керівництво міської ради і воно так і не спромоглося розставити фінансові пріоритети.

Нагадаємо, що торік  Житомирська міська рада планвала наповнити бюджет за рахунок оренди землі. Під кінець року у бюджеті обласного центру не вистачало 240 млн грн. За словами директора департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради, коштів місту не вистачило, тому що бажання міської ради не співпали з можливостями.

 

Leave a Comment