Частину майна проданого «Житомира» міськрада передасть рятувальникам і військовим частинам

Частину майна проданого «Житомира» міськрада передасть рятувальникам і військовим частинам

А також медичним закладам області.

Житомирська міська рада планує передати частину майна проданого готелю «Житомир» рятувальникам, чотирьом військовим частинам та чотирьом комунальним медичним закладам області. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Згідно із документом, майно колишнього комунального готелю отримають обласна психлікарня, геріатричний пансіонат, Тетерівський будинок-інтернат та обласний центр СНІДу, а також обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій і військові частини міста.

Раніше у соціальних мережах писали про те, що майно готелю намагалися розікрасти. Втім, директор комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» (саме на його балансі перебував готель) Валерій Матвеюк запевнив, що частину майна передали міським комунальним підприємствам та установам. Додав, що все передане обліковується і є відповідні акти. Однак у міській раді не знали, як передати частину майна іншим суб’єктам.

Згаданим рішенням міська рада передасть частину майна готелю «Житомир» у державну (військові частини та Управління ДСНС у Житомирській області) та обласну комунальну (вище згадані медичні заклади) власність.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді розповіли, куди поділи майно приватизованого готелю «Житомир». Через продаж «Житомира» влада міста попросила житомирян прихистити переселенців, які жили у готелі.

Leave a Comment