У міськраді розповіли, куди поділи майно проданого готелю «Житомир»

Майно готелю «Житомир», який продали з аукціону ПрАТ «Фаворит Компані», передали комунальним підприємствам та установам Житомирської міської ради. Про це під час засідання виконкому повідомив директор КП «Регулювання орендних відносин» Валерій Матвеюк.

«Питання звіту про передачу майна готелю «Житомир» винесли на порядок денний через маніпуляції з цього приводу», ‒ пояснила заступник міського голови Світлана Ольшанська.

За її словами, у пресі та соцмережах почала з’являтися інформація про те, що майно готелю почали вивозити у невідомому напрямку.

Директор КП «Регулювання орендних відносин» Валерій Матвеюк, до відання якого і відносився готель «Житомир» до продажу, запевнив, що передача всього майна оформлена актами.

«Все майно готелю передали виключно у комунальну власність. Іншого варіанту бути не може. Так, наприклад, територіальному центру соціального обслуговування передали люстри, дитячим садочкам — меблі», ‒ сказав Матвеюк.

Він додав, що на сьогодні щодо передачі майна готелю є чимало звернень від громадських організацій чи благодійних фондів. Однак попросив із розумінням ставитися до відмови. Адже юридичної процедури передачі комунального майна таким суб’єктам просто немає.

Нагадаємо, що готель «Житомир» у червні продали з аукціону ПрАТ «Фаворит Компані» за майже 61 млн грн. Переселенцям із зони ведення бойових дій, які проживали в готелі «Житомир», придбають соціальні квартири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *