Через аварію на насосній станції 3 житомирські дитсадки лишилися без води

Через аварію на насосній станції 3 житомирські дитсадки лишилися без води

«Житомирводоканал» обіцяє дати воду якнайшвидше.

Через аварію на насосній станції другого підйому без води у Житомирі лишилися 3 дитячі садочки. Про це повідомила пресслужба КП «Житомирводоканал».

Аварія трапилася о 17:00 25 травня. Внаслідок цього сталося 23 пориви водомереж. Окрім дитсадків без водопостачання лишилися 27 багатоповерхівок та 120 приватних садиб житомирян.

За словами директора КП «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна, працівники підприємства роблять все можливе, щоб відновити подачу води за всіма адресами.

«До кінця дня ми плануємо оперативно відновити водопостачання та забезпечити повну ліквідацію поривів. Працюватимемо до повного виконання робіт, щоб всі мешканці нашого міста сьогодні були з водою», – сказав Нікітін.

За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, до ліквідації аварії залучені також інші комунальні підприємства. Він також додав, що у будинки, де немає води, її підвозять.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради дозволив водоканалу не платити за порушення благоустрою під час аварійних розкопок. З квітня 2021 року комунальники почали брати гроші з житомирян за полив присадибних ділянок.

Leave a Comment