Через борги комунального підприємства Житомирська міськрада витратить майже 600 тисяч

Через борги комунального підприємства Житомирська міськрада витратить майже 600 тисяч

Гроші дадуть як статутний капітал.

Для ліквідації комунального підприємства «Житомирський міський центр земельних відносин» Житомирська міська рада поповнить із бюджету статутний фонд підприємства на 584,5 тис. грн. Відповідний проект рішення сесії оприлюднений на сайті органу місцевого самоврядування.

«З метою погашення заборгованості комунального підприємства «Житомирський міський центр земельних відносин», на підставі статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Житомирської міської ради від 24.04.2012 №356 «Про затвердження Примірного статуту комунального підприємства Житомирської міської ради та Примірного статуту комунальної установи Житомирської міської ради», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити статутний капітал комунального підприємства «Житомирський міський центр земельних відносин» на 584,5 тис. грн. (п’ятсот вісімдесят чотири тисячі п’ятсот гривень).

2. Внести та затвердити зміни до Статуту комунального підприємства «Житомирський міський центр земельних відносин», виклавши їх у новій редакції, згідно з додатком.

3. Здійснити відповідно до п.2 цього рішення державну реєстрацію змін до Статуту комунального підприємства «Житомирський міський центр земельних відносин» у порядку, встановленому чинним законодавством України», – йдеться у документі.

До цього часу статутний капітал КП «Житомирський міський центр земельних відносин» складав 120 тис. грн. Однак цих грошей, запевнив директор підприємства Дмитро Пшоняк, не вистачить.

Нагадаємо, що питання про ліквідацію КП «Житомирський міський центр земельних відносин» вперше підняли ще у травні. Екс-директора департаменту містобудування і земельних відносин Дмитра Пшоняка у лютому призначили директором згаданого підприємства.

Leave a Comment