Житомирська міськрада може ліквідувати комунальне підприємство через мільйонні борги

Комунальне підприємство «Житомирський міський центр земельних відносин» можуть ліквідувати вже на одній із найближчих сесій Житомирської міської ради. Причина — більше, ніж двохмільйонні борги. З такою ініціативою виступив директор підприємства Дмитро Пшоняк 11 травня під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету.

«З 2008 по 2013 рік комунальне підприємство не зробило близько 660 справ. При чому гроші за них отримали. Але станом на сьогодні цих коштів на рахунку немає. Кошти при попередніх директорах списувалися, а робота — не виконувалася. Люди, які заплатили за проекти і не отримали їх приходять на підприємство і якими словами вони мене тільки не криють», — сказав посадовець.

За його словами, навіть якщо міська рада виділить кошти на підприємство, воно буде нерентабельним. Витрати складають 67%, прибуток підприємства — 33%. На сьогодні загальна заборгованість КП «Житомирський міський центр земельних відносин» становить 2 млн 126 тис. грн. З них 866 тис. грн потрібно повернути замовникам проектної документації, які заплатили гроші, а документи не отримали.

Що саме робити з підприємством — члени бюджетної комісії поки не знають. Його долю має визначити міський голова Сергій Сухомлин. Однак комісія одноголосно зійшлася на тому, що найкращий варіант ліквідації — це банкрутство.

Нагадаємо, що Дмитро Пшоняк 21 лютого звільнився з посади директора департаменту земельних відносин. За місяць його призначили директором КП «Житомирський міський центр земельних відносин».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *