Через борги районної аптеки Житомирська райрада передасть її майно

Через борги районної аптеки Житомирська райрада передасть її майно

Районній лікарні.

Житомирська районна рада передасть право оперативного управління майном центральної районної аптеки районній лікарні. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті райради. Основна причина, як зазначено у документі, борги підприємства.

«Вилучити із оперативного управління Комунального підприємства «Центральна районна аптека № 118» Житомирської районної ради та закріпити на праві оперативного управління за Комунальним некомерційним підприємством «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради приміщення за адресою: вул. Вокзальна, 12, м. Житомир та приміщення аптеки № 113 за адресою: вул. Іванова, 5а, с. Висока Піч, Житомирський район, Житомирська область», – йдеться у документі.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення, комунальна аптека району є збитковою. Протягом кількох останніх років має заборгованість із виплати заробітної плати та сплати податків. Заборгувало підприємство також за комунальні послуги.

Нагадаємо, що у Житомирі ліквідували бібліотеку і передали її майно комунальникам. Бердичівські комунальники безкоштовно передали лікарням напівсфери.

Leave a Comment