У Житомирі відкриють школу, де розроблятимуть нові технологічні рішення для всього світу

У Житомирі відкриють школу, де розроблятимуть нові технологічні рішення для всього світу

Такі вже діють у шести закладах вищої освіти країни.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету відкриють інжинірингову школу. Діяльність школи буде пов’язана з розвитком інтернет-технологій, обробкою супутникової інформації, розробкою нових технологічних рішень для всієї України та світу. Про це повідомила прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.

«Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан 25 січня підписав угоду про співпрацю із Асоціацією «Ноосфера». Документом передбачено відкриття у ЖНАЕУ інжинірингової школи. Такі вже діють у шести закладах вищої освіти країни. У Житомирі при підтримці міського голови вона стане свого роду центром, що розширюватиметься з часом та приєднуватиме навчальні заклади регіону. Уже в найближчі місяці презентують перші результати роботи студентів Житомирського національного агроекологічного університету», – йдеться у повідомленні.

«Noosphere Engineering School» – це спільний проект компанії «Noosphere» і провідних університетів України, пов’язаний із розвитком IT-сфери та інноваційних технологій. У рамках проекту топ-менеджери «Ноосфери» діляться зі студентами знаннями і практичним досвідом, а викладачі та професори університетів – науковими, емпіричними, теоретичними рішеннями. Такий синтез теорії і практики дозволяє створити і реалізувати інноваційні ідеї. Це центр досліджень і проектів, синергія експертів, студентів та ентузіастів, каталізатор провідних інновацій на стику науки і бізнесу.

Нагадаємо, агроуніверситет заснував ювілейну медаль «Гордість ЖНАЕУ». Науковці Житомирського агроуніверситету винайшли препарат для захисту каштанів.

Leave a Comment