Через конфлікт між вірянами у Житомирському районі закрили церкву. Розбиратиметься суд

Через конфлікт між вірянами у Житомирському районі закрили церкву. Розбиратиметься суд

Прихильники різних конфесій не “поділили” церкву.

Поліція перевіряє обставини конфлікту між вірянами. Зокрема, 3 листопада у селі Калинівці Житомирського району виник конфлікт між прихожанами місцевого Свято-Покровського храму. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. На місці події працювали поліцейські, які забезпечили правопорядок та не допустили силового протистояння.

“Встановлено, що сторони конфлікту є прихильниками різних конфесій  православної церкви. Відтак, коли одні проводили богослужіння в храмі, інші зібрались, аби провести у ньому інвентаризацію наявних цінностей (за рішенням місцевої громади)”, – йдеться у повідомленні.

Оскільки сторони не змогли домовитись між собою, було прийнято рішення про закриття храму до вирішення питання у судовому порядку. Подія належним чином зареєстрована. Поліція проводить відповідні перевірки.

Нагадаємо, на Житомирщині 10 громад офіційно перейшли до Православної Церкви. На Житомирщині правоохоронці провели обшуки у кількох церквах регіону. Житомирянка пояснила міській владі, чому церква має бути окремо від політики.

Джерело фото: “Сільське життя”.

Leave a Comment