На Житомирщині 10 громад офіційно перейшли до Православної Церкви

На Житомирщині 10 громад офіційно перейшли до Православної Церкви

Найбільш активно до ПЦУ приєднуються у Житомирському районі.

З початку року близько 50 релігійних громад Житомирщини вирішили приєднатись до Православної церкви України – прихожани церков провели збори та підписали відповідні протоколи. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. 

“8 громад області офіційно перереєстрували статути та змінили канонічну підлеглість: с. Ворсівка, смт Гранітне, с. Маклаївка, с. Федорівка Малинського району; м. Андрушівка; с. Бондарівка та с. Ушиця Коростенського району; с. Сінгури Житомирського району.

Ще 2 громади зареєстрували статути новоутворених організацій – с. Малий Браталів Любарського району та смт Народичі.

Найбільш активно жителі приєднуються до ПЦУ у Житомирському районі – 7, Малинському – 5, Хорошівському – 4, Любарському, Чуднівському, Черняхівському, Пулинському та Баранівському – по 3″, – йдеться у повідомленні.

За інформацією сектору у справах релігій та національностей управління культури та туризму Житомирської ОДА, лише після розроблення парафіяльного статуту ПЦУ Житомирської єпархії громади зможуть офіційно приєднуватись напряму до єдиної православної церкви. Наразі ж громади переходять із УПЦ Московського патріархату до УПЦ Київського патріархату.

Нагадаємо, священикам, які перейшли до української церкви з Московського патріархату надходять смс з погрозами. У Хмельницькому затримали житомирянина, який під прикриттям священика вчиняв злочини.

Leave a Comment