Через коронавірус в областях забули про поліомієліт, ‒ МОЗ України

На Житомирщині повний курс щеплень від поліомієліту отримали лише 68,8% дітей. У той час як для колективного імунітету потрібно 95%. Про це говорили під час засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 жовтня.

Станом на 1 жовтня рівень охоплення трьома дозами щеплень від поліо дітей до року по Україні становить 59,7%. Найкраща ситуація у м. Києві (81,2%), Кіровоградській (72,5%) та Сумській областях (69,7%). Найгірша — у Закарпатській (49,7%), Івано-Франківській (47,7%) та Херсонській областях (47,6%).

На Житомирщині охоплення трьома дозами щеплень від поліо дітей до року становить 60,2%. Повний курс щеплень (6 доз) отримали лише 68,8% 14-річних дітей на Житомирщині.

«Найбільш вразливі до поліо — діти до 5 років. Керівники облдержадміністрацій, закладів охорони здоров’я, лікарі первинної ланки мають вжити термінових заходів щодо підвищення рівня охоплення щепленнями від поліомієліту дітей у регіонах», — сказав Ігор Кузін, головний державний санітарний лікар України.

Нагадаємо, що тимчасовий пункт вакцинації проти коронавірусу перенесуть до колишньої Богунської райради. У Житомирській міськраді пообіцяли, що виїздитимуть на ринки та вакцинуватимуть підприємців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *