У Житомирській міськраді заявили, що готові виїжджати на ринки і вакцинувати підприємців

У Житомирській міській раді заявили, що готові виїжджати на ринки та вакцинувати підприємців у разі потреби. Про це під час розширеного засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сказав міський голова Сергій Сухомлин.

«На сьогодні іншого виходу немає. Але працюватимуть лише ті підприємці, працівники яких будуть вакциновані. Якщо в когось немає часу — ми готові йти назустріч, виїжджати на ринки і здійснювати вакцинацію безпосередньо на місці», ‒ зазначив Сухомлин.

За словами директора юридичного департаменту Євгена Черниша, Житомир поки не відноситься до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Однак обмеження щодо роботи бізнесу передбачені у постанові Кабміну саме для цієї зони небезпеки.

«Житомирська міська рада має законне право ввести такі обмеження. Це убезпечить і полегшить входження об’єднаної територіальної громади до «червоної» зони у разі її проголошення», ‒ сказав Черниш.

Він також додав, що постановою уряду передбачено, що у «червоній» зоні ринки та торгові центри працюватимуть лише тоді, коли і працівники і відвідувачі пройдуть повний курс вакцинації.

Нагадаємо, що протягом 18 жовтня на Житомирщині зафіксували 202 нових випадки захворювання на коронавірус. Протягом 17 жовтня таких хворих було 704.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *