Через неефективне керівництво районна аптека не отримала майже мільйон гривень, – аудитори

Через неефективне керівництво районна аптека не отримала майже мільйон гривень, – аудитори

Результати Державного фінансового аудиту діяльності комунального підприємства.

 Житомирські аудитори виявили у Центральній районній аптеці № 118 непродуктивних витрат та упущених вигод майже на 1 млн грн. Про це повідомили в управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Під час державного фінансового аудиту діяльності комунального підприємства «Центральна районна аптека № 118» Житомирської районної ради виявили неефективні управлінські рішення, що призвели до непродуктивних та додаткових витрат на суму понад 227 тис. грн. Також вони виявили упущену вигоду і недоотримання доходів на суму понад 737 тис. грн. Аудитом охоплено період з 1 січня 2011 року по 30 вересня 2017 року», – йдеться у повідомленні.

Як з’ясували державні аудитори, через неефективні управлінські дії та рішення керівництва підприємства й органу його управління сума недоотриманих доходів становила понад 597 тис. грн. Це сталося торік через зменшення товарообігу з найбільшим замовником виробів медичного призначення – КУ «Центральна районна лікарня». А через відчуження приміщення без урахування вартості капітального ремонту втратили доходів майже на 100 тис. грн. Також під час аудиту виявлено неефективні управлінські рішення щодо використання коштів на оплату праці, аудиторські послуги, придбання комп’ютерної техніки та лікарських засобів, сплату пені за користування кредитом та через недотримання порядку обігу наркотичних засобів і відпуску лікарських засобів. Все це призвело до непродуктивних витрат на суму майже 228 тис. грн.

«За результатами контрольного заходу керівництву підприємства та органу управління надано низку рекомендацій для покращання фінансового стану підприємства та ефективного використання коштів. Про результати аудиту повідомлено прокуратуру Житомирської області», – додали в управлінні.

До слова, торік депутати Житомирської районної ради надали дозвіл на першочергове право викупу частини приміщення КП «Центральна районна аптека № 118» дружині голови ради Ірині Микитюк, затвердивши оціночну вартість 154 кв. м приміщення у 155 тис. грн.

Leave a Comment