Через невизначення ціни на газ у Малині припинили теплопостачання

Через невизначення ціни на газ у Малині припинили теплопостачання

У Кабміні кажуть, що ще думають.

Жителі Малина вже три доби як опинилися без централізованого теплопостачання. Причина — невизначеність із вартістю газу. Про це повідомила прес-служба Малиснької міської ради.

«27 жовтня, о сьомій ранку, послугу централізованого теплопостачання ТОВ «МалинЕнергоінвест» було вимушене тимчасово призупинити через штучно створену проблему з постачанням газу. Тобто усі шість котелень зупинили свою роботу», – йдеться у повідомленні.

За словами прес-служби, Постанову про спеціальні обов’язки єдиного постачальника газу для теплопостачальних організацій Уряд продовжив ще на 5 днів: з 27 до 31 жовтня. Проте, актуальних даних про нові затверджені обсяги природного газу Нафтогаз досі не підтвердив.

Напередодні, 25 жовтня, ПАТ «Житомиргаз», яке займається розподілом газу, попередило теплопостачальні підприємства щодо самообмеження споживання газу. Як наслідок — усі 6 котелень Малина були змушені тимчасово призупинити роботу. В разі недотримання цієї вимоги, постачальники тепла були б змушені платити штрафні санкції за несанкціоновний відбір газу.

«18 жовтня теплопостачальні підприємства добровільно припиняли споживання природного газу за схожих умов», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, що «Житомиргаз» майже на 1 млн грн застрахував своє майно. НАК «Нафтогаз» реструктуризував майже 18 млн грн боргу коростенських комунальників.

Leave a Comment