Через порушення у закупівлях управління освіти найбільше постраждали діти, – Сухомлин

Через порушення у закупівлях управління освіти найбільше постраждали діти, – Сухомлин

Чи покарають винних — не сказав.

Спеціальна слідча комісія Житомирської міської ради, яка перевіряла діяльність управління освіти, знайшла низку фінансових порушень. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради з посиланням на міського голову Сергія Сухомлина. Розпорядження про створення комісії міський голова підписав після ряду скандалів, пов’язаних із школами та садочками міста.

«Фактів, які б підтверджували, що дітей у школах Житомира і Житомирської області годували «отруєним» чи «начиненим хімією» м’ясом, комісія не встановила. Є висновки відповідних служб. В самому ж управлінні виявили порушення, пов’язані з самою процедурою закупівлі. Зокрема, тричі після проведення тендеру піднімалася ціна, що суперечить законодавству. Але, врешті-решт, питання навіть не в ціні чи порушенні процедури – цим нехай вже займаються відповідні органи. Питання в тому, що за таких умов діти отримали на 30% менше м’яса, ніж мали. Це набагато важливіше, ніж усі фінансові порушення, які були по цих закупівлях», – сказав міський голова.

Разом із тим, Сухомлин не повідомив, якими будуть наслідки роботи комісії і кого мають покарати за виявлені порушення.

Нагадаємо, що у дитсадках і лікарнях Житомирщини Служба безпеки України виявила м’ясо із хімікатами. Однопартійці секретаря міської ради обіцяли «дати прочухана» Сергію Сухомлину через управління освіти.

Leave a Comment