Через продаж алкоголю та цигарок дітям 12 підприємців залишилися без ліцензій

Через продаж алкоголю та цигарок дітям 12 підприємців залишилися без ліцензій

З початку року зафіксували 48 таких порушень.

З початку року працівники ювенальної превенції відділів та відділень поліції області зафіксували 48 порушень щодо продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім. На даний час уже скасовано 12 ліцензій на продаж даної групи товарів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«З початку року працівники ювенальної превенції відділів та відділень поліції області зафіксували 48 порушень щодо продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім. Найбільша кількість випадків зареєстровано в обласному центрі, Бердичеві та Романові, – повідомила начальник відділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

У результаті до відповідальності за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто майже півсотні осіб. На них накладено стягнення у вигляді штрафів на загальну суму понад 16 тис. грн.

«Водночас про виявлені правопорушення ми інформуємо Державну фіскальну службу. На даний час уже скасовано 12 ліцензій на продаж алкогольних та тютюнових виробів, а підприємців, власників торгівельних закладів, оштрафовано на понад 108 тис. грн», – інформує Наталія Гончарук, – нині триває розгляд інших поданих нами матеріалів.

До слова, Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, яким не виповнилось 18 років. Продавець таких товарів зобов’язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують його вік, якщо він має сумніви щодо досягнення ним 18-ти років.

Нагадаємо, біля шкіл Житомира «висять» оголошення про продаж наркотиків. На Замковій горі влаштували «барну стійку»: алкоголь, наркотики, автоперегони…

Leave a Comment