На Замковій горі влаштували «барну стійку»: алкоголь, наркотики, автоперегони, – житомирянин

На Замковій горі влаштували «барну стійку»: алкоголь, наркотики, автоперегони, – житомирянин

Петиція.

Житомирянин просить міську раду організувати патрулювання та притягувати до відповідальності порушників, які розпивають спиртні напої, вживають наркотики та влаштовують нічні автоперегони у сквері на Замковій горі. Відповідну електронну петицію оприлюднили 25 липня.

«Замкова гора є місцем заснування м. Житомира, його сердцем, візитівкою нашого міста для туристів…але…Всі ми бачимо що це найдовша барна стійка м. Житомира, де з ранку до ранку порушують горомадський спокій, розпивать спиртні напої та вживають бог зна що. Вночі організовують перегони на авто та мотоциклах. Купи сміття, щприці, биті пляшки та матюки від “богеми”, що там “відпочиває”. І це в парку де відпочивають вагінтні жінки, де граються наші діти.
Просимо вжити заходів міську адміністрацію та Нацполіцію: організувати патрулювання, обладнати “лежачі поліцейські”, після 23:00 забезпечити тишу, притягувати до відповідальності порушників (а не попередження)», – написав автор петиції Вадим Бондар.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо,Житомиряни просять міськраду провести незалежну перевірку Житомирводоканалу. Житомиряни просять заборонити продаж «бояришника» через алкозалежних.

Leave a Comment