Через різке збільшення хворих на COVID-19 в області посилили протиепідемічні заходи

Через різке збільшення хворих на COVID-19 в області посилили протиепідемічні заходи

Карантин.

У зв’язку зі збільшенням кількості нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19 на території області посилили протиепідемічні заходи, особливо під час вихідних та святкових днів. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

Таке рішення прийняли у ході позачергового засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 5 червня.

“Враховуючи показники епідемічної ситуації тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів на території області, визначених постановою постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (зі змінами від 03 червня 2020 року № 435)”, — йдеться у протоколі засідання.

Зокрема, до моменту стабілізації епідемічної ситуації в області НЕ дозволяється діяльність закладів: харчування — приймання відвідувачів у приміщеннях; культури, зокрема з прийманням відвідувачів, у тому числі культурних заходів.

Також не можна проводити релігійні заходи та богослужінняОсоби, які досягли 60-річного віку, мають й надалі дотримуватися режиму самоізоляції.

В області регулярно здійснюватимуться перевірки роботи ринків та магазинів щодо дотримання карантинних заходів, а також під час перевезень громадян міським, приміським та міжміським транспортом.

Нагадаємо, 943 випадки COVID-19 вже виявили на Житомирщині. Коронавірус забрав життя ще однієї жительки області.

.

Leave a Comment