Через витрати на утримання обласного краєзнавчого музею, збільшиться вартість вхідного квитка

Через витрати на утримання обласного краєзнавчого музею, збільшиться вартість вхідного квитка

Вперше за 10 років.

З 1 жовтня в Житомирському обласному краєзнавчому музеї ціну вхідного квитка буде змінено. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор музею Роман Насонов.

«Ми змушені піти на такий крок, з огляду на збільшення видатків на утримання закладу. Просимо віднестися з розумінням, адже протягом майже 10 років вартість квитка була незмінною. Поряд з тим нагадуємо, що в останню п’ятницю кожного місяця вхід до музею є безкоштовним», – написав Насонов.

До слова, вартість квитка для дорослих становитиме 15 грн, а для дітей – 8 грн. Змінюється також і ціна екскурсійного обслуговування: обслуговування однієї екскурсійної групи дорослих (до 25 чол.) – 60 грн; обслуговування однієї екскурсійної групи дітей (до 25 чол.) – 40 грн; обслуговування змішаної екскурсійної групи (до 20 чол.) – 50 грн; сімейні екскурсії у наших філіях (до 4-х чол. включно) – 40 грн.

Нагадаємо, що нещодавно Житомирський обласний краєзнавчий музей протягом першого півріччя цього року відвідали майже 60 тисяч відвідувачів. У Житомирському обласному краєзнавчому музеї 1 вересня відбувся день відкритих дверей.

Leave a Comment