Обласний краєзнавчий музей відвідали майже 60 тисяч людей за півроку

Обласний краєзнавчий музей відвідали майже 60 тисяч людей за півроку

Директор каже, що це – прогнозований спад зацікавленості.

Житомирський обласний краєзнавчий музей протягом першого півріччя цього року відвідали майже 60 тисяч відвідувачів. Про це повідомив директор музею Роман Насонов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, спад зацікавленості – прогнозований.

«За перше півріччя 2017 року музей відвідало 59 тис. 671 чоловік, а за перше півріччя минулого – 60 тис. 872. Так, ми маємо прогнозований спад зацікавленості. Однак, у обох випадках плановий показник – 53 тис. 950 чоловік перевиконано! За стінами музею охоплено 29 тис. 490 чоловік.Тішить робота філій – музеї Короленка, Лесі Українки та історичний музей ім. І. Огієнка. Пасуть задніх музеї родини Рильських, партизанської слави Полісся та Коростенський краєзнавчий. Традиційним лідером у проведенні екскурсій є музей Лесі Українки та центральний корпус краєзнавчого», – написав Насонов.

До слова, обласний краєзнавчий музей, один з найстаріших музейних закладів України, був заснований у другій половині ХІХ ст. Нині музей зберігає понад 150 тисяч пам’яток природи, історії та культури краю.

Нагадаємо, у Житомирі з польського кладовища хочуть зробити музей-заповідник. У Всесвітній день музеїв 18 травня в обласному краєзнавчому музеї провели акцію «Хто крайній у черзі до музею?».

Leave a Comment