Чергова сесія Житомирської міськради відбудеться 17 вересня

Чергова сесія Житомирської міськради відбудеться 17 вересня

Розглянуть понад 70 питань.

Житомирська міська рада збереться на сесію 17 вересня. Відповідне розпорядження міського голови Сергія Сухомлина оприлюднили на сайті мерії.

Пленарне засідання сесії планує бути гарячим. На порядку денному чимало дискусійних та наболілих питань. Всього збираються розглянути 72 питання. Серед найбільш злободенних і ті, об які у ході обговорення у будівлі на майдані Корольова, 4/2 «зламали не один спис». Зокрема, судячи з настроїв, гострим буде питання транспорту. На сесію винесли зміни та доповнення до програми розвитку громадського транспорту.

Окрім цього, на сесії планують припинити роботу комунального підприємства «Житлове виробниче підприємство аварійних робіт». Про його ймовірну ліквідацію у мерії говорили давно, однак, як то кажуть, «не доходили руки».

Повторно планують винести на розгляд депутатів приватизацію двох комунальних приміщень: по вулиці Івані Сльоти, 60 та вулиці Космонавтів, 20.

Більше 30 питань порядку денного стосуватимуться землі та надання дозволів. Окрім цього, внесуть зміни до складу виконкому Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що Сергія Артьомова виключили з членів виконкому за його власною заявою. Депутати Житомирської міськради, яких вдалося зібрати на позачергову сесію, одноголосно підтримали рішення по «Епіцентру».

Leave a Comment