Заступник голови ОДА Ясюнецький залишив свою посаду

Заступник голови ОДА Ясюнецький залишив свою посаду

Подякував і побажав удачі.

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Олексій Ясюнецький завершив своє перебування на посаді. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Друзі! Сьогодні мій останній робочий день в ОДА… Передусім хочу подякувати Богу за безцінний життєвий досвід, який я отримав працюючи на цій посаді. Пишаюсь, що був причетний до команди найкращого Президента України Петра Порошенка та найкращого голови ОДА Ігоря Гундича! Багато чого вдалось зробити (про це напишу пізніше)», ‒ написав Ясюнецький.

Він також подякував тим, хто з ним працював і його підтримував і побажав успіхів новому губернатору Віталію Бунечку.

Звільнення Олексія Ясюнецького новий голова облдержадміністрації Віталій Бунечко анонсував під час своєї пресконференції. Однак запевнив, що бодай одного заступника із нинішніх собі поки залишить. Джерела «Вголос.Zt» в ОДА припускають, що це може бути колишній в. о. голови ОДА, перший заступник Ярослав Лагута.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський звільнив одразу 17 голів райдержадміністрацій на Житомирщині. Голова облдержадміністрації Віталій Бунечко попросив звільнитися начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Романа Крисюка.

Leave a Comment