Четверо депутатів Житомирської міськради залишили залу під час голосування по АЗС

Четверо депутатів Житомирської міськради залишили залу під час голосування по АЗС

Пішли після першого питання.

Четверо депутатів Житомирської міської ради залишили сесійну залу під час голосування за мораторій на будівництво АЗС по проспекту Незалежності 27 листопада. Про це свідчать протоколи поіменного голосування.

На порядку денному позачергової сесії Житомирської міської ради було всього 2 питання. Першим депутати розглядали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Державного управління справами щодо ситуації з лікеро-горілчаним заводом. Згідно із протоколом, у сесійній залі були присутні 26 депутатів. За звернення проголосували одноголосно.

Втім, під час голосування за мораторій на будівництво АЗС по проспекту Незалежності у залі вже «поменшало» на 4 депутатів. За даними протоколу поіменного голосування, залишили сесію Максим Манухін, Олександр Ракович, Ірина Ярмоленко та Юрій Мойсеєв.

Проголосували «за» вcього 16 депутатів.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міськради просять ДАБІ України перевірити дозволи на будівництво заправки по проспекту Незалежності. Власник АЗС категорично відмовився припиняти будівництво заправки, попри обурення мешканців прилеглих будинків.

Leave a Comment