Депутати звернуться до ДАБІ, щоб перевірити дозволи на будівництво заправки на проспекті Незалежності

Депутати звернуться до ДАБІ, щоб перевірити дозволи на будівництво заправки на проспекті Незалежності

Звернення підтримали на сесії.

Депутати міської ради звернуться до Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо перевірки дозволів на будівництво АЗК на проспекті Незалежності, 29. Відповідне звернення було підтримано 28 листопада у ході позачергового засідання міської ради. Про це повідомила пресслужба міської ради.

У зверненні представники депутатського корпусу наголошують  на необхідності вжиття ДАБІ України  заходів передбачених законодавством щодо перевірки дозвільних документів на будівництво зазначених об’єктів та призупинення виконання будівельних робіт на час перевірки.

«…Наміри товариства щодо будівництва автозаправної станції на зазначеній ділянці вкрай негативно сприйняті мешканцями багатоквартирних будинків, розташованих поряд. Члени територіальної громади регулярно звертаються до органів місцевого самоврядування та державної влади щодо впливу на ситуацію, що склалася. Депутатський корпус Житомирської міської ради вимагає перевірити дозвільні документи на забудову зазначеної земельної ділянки, зокрема відповідність її цільового призначення об’єктам, що будуються, законність видачі дозвільних документів та відповідність їх державним будівельним нормам, іншим законодавчим актам у сфері будівництва, містобудівній документації. З метою врегулювання ситуації, недопущення наростання конфліктних настроїв, просимо  вжити передбачених законом заходів у межах компетенції ДАБІ України та зупинити виконання будівельних робіт на час перевірки..», – йдеться у документі.

Також  під час сесії  депутати уповноважили Житомирського міського голову Сергія Сухомлина на видачу довіреності  представникам громади для звернення до суду.

Нагадаємо, депутати Житомирської міськради скасували містобудівні умови по АЗС на проспекту Незалежності. У міськраді пообіцяли не будувати скандально відому АЗС на проспекті Незалежності. Підприємцю дадуть іншу ділянку.

Leave a Comment