Чорнобильцям Житомирщини змінили порядок надання путівок

Порядок передбачає новий механізм оплати послуг.

Змінено порядок надання путівок на санаторно-курортне лікування постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. В України затверджено новий Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Відповідну постанову від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затвердив Кабінет Міністрів України. Порядок передбачає новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи з 2017 року. Зокрема, укладання тристоронньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому постраждалий особа сама вирішує, в якому закладі буде лікуватися“, – йдеться у повідомленні.

Також новий Порядок передбачає ведення окремого обліку постраждалих громадян, які виявили бажання отримати грошову компенсацію замість путівки.

Додаткову інформацію можна отримати в департаменті праці та соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном (0412) 42-19-56.

Нагадаємо, на студентському фестивалі «Листопад-fest» зібрали кошти на лікування хворої студентки. Отримати безкоштовні стоматологічні послуги на практиці не так легко, – атовець.

Leave a Comment