Чотири поради перед купівлею ноутбука

Чотири поради перед купівлею ноутбука

Чотири поради перед купівлею ноутбука.

Ціна — це не все

Хороший ноутбук не обов’язково дешевий, і якщо ви прагнете придбати якісний продукт, то не варто користуватися послугами випадкових людей. Краще буде купити ноутбуку перевіреного постачальника, такого як TTT.UA.

Передусім потрібно знати про відмінності між бізнесовими та споживчими серіями. Один і той же виробник може пропонувати два комп’ютери, технічні характеристики яких однакові: той самий процесор, графічний чип, диск або пам’ять. Якщо перший з них належить до бізнес-серії, а другий — до споживчої, то, незважаючи на однакову специфікацію, перший буде набагато міцнішим, краще виготовленим та дорожчим. Бізнес-моделі мають низку особливостей, що відрізняють їх від типових споживчих. Тому якщо ви шукаєте ноутбук на більш тривалий термін, ніж просто гарантійний, варто вибрати бізнес-модель.

Виробник та серія обладнання також можуть вплинути на ціну. Існують суттєві відмінності в продуктивності між моделями низького класу і такими відомими брендами, як:

  • Lenovo;
  • ThinkPad;
  • Asus Pro;
  • Dell Latitude;
  • HP EliteBook.

Життєвий цикл ноутбука

Хороший ноутбук повинен бездоганно прослужити вам кілька років. Деякі виробники знижують ціну за рахунок якості комплектуючих. Це безпосередньо впливає на термін служби ноутбука, скорочуючи його життєвий цикл.

До того ж якщо ви платите за ноутбук навіть на 25% менше, ніж коштує модель високого класу, то вам доведеться вкладати додаткові гроші в дорогий ремонт, і зрештою пристрій не обійдеться вам дешевше. Крім того, протягом усього часу користування ви не отримаєте вигоди від більш зручної роботи, яку пропонують найкращі ноутбуки.

Враховуйте свої потреби

На ринку немає найкращої моделі. Можна класифікувати ноутбуки за різними категоріями (наприклад, студентський ноутбук, офісний ноутбук, мобільна робоча станція), але це все лише приблизні рекомендації. Насправді комп’ютер потрібно вибирати відповідно до своїх потреб та фінансових можливостей. Індивідуальні уподобання настільки ж важливі, як і результати рейтингу.

Не слід упереджено ставитись до деяких брендів. Ситуація на ринку ноутбуків динамічна, і малопопулярні виробники за кілька років можуть випередити більш інноваційні компанії. З іншого боку, варто зосередити увагу на брендах, які вже давно присутні на ринку, мають усталену позицію та бездоганний сервіс.

Процесор, акумулятор, матриця, відеокарта та все інше

Хороший ноутбук не може складатися з поганих компонентів, адже вони безпосередньо впливають на комфорт роботи та працездатність пристрою. Якщо ви хочете тривалого часу автономної роботи, то варто вибирати комп’ютери менших розмірів (наприклад, ультрабуки або планшети), в яких використовуються новітні технології в галузі енергоспоживання і котрі мають низьковольтні процесори. Якщо ви часто працюєте на вулиці, то вам знадобиться ноутбук з матовою матрицею та потужним підсвічуванням.

Leave a Comment