Нагрівальні мати для підлоги — універсальне рішення

Нагрівальні мати для підлоги — універсальне рішення

У ногу з часом.

Економічне та просте в монтажі рішення, а саме нагрівальні мати— це сучасний вид теплої підлоги. Зростання популярності цього типу опалювальних систем обумовлена універсальним характером установки та гарантованим, швидким прогріванням підлоги. Система забезпечує оптимальні теплові параметри і жодним чином не залежить від установки центрального опалення, тому нею можна керувати у будь-який спосіб.

В інтернет-магазині «ЕлектроДруг» (Одеса)ви знайдете найрізноманітніші прилади та системи обігріву на будь-який смак та фінансові можливості.

Переваги

  • Безпека використання. Завдяки передовим рішенням, обігрів відбувається без утворення електромагнітного поля. З іншого боку, ізоляція з вогнезахисних матеріалів забезпечує найвищий рівень пожежної безпеки.
  • Екологічність. Відсутність пилу, алергенів або пилових кліщів — лише деякі з причин, чому це рішення підходить для всіх.
  • Нижча температура в котлі опалення. Нагрівальні мати дозволяють знизити температуру основного джерела тепла (котел центрального опалення) на кілька градусів, не знижуючи теплового комфорту. Як наслідок, суттєво зменшаться витрати, пов’язані із придбанням палива та експлуатацією домашньої системи центрального опалення.
  • Економія місця. Уся система опалення прихована під підлогою, тому її елементи не обмежують простір (на відміну від батарей опалення), який можна вільно використовувати відповідно до ваших уподобань.

Нові можливості

Що стосується дизайну інтер’єру, то нагрівальні мати пропонують безліч додаткових варіантів розташування. Вибравши такий тип рішення, ви можете створити у своєму будинку інтелектуальну систему опалення, яка буде одночасно надійною та енергозбережною. Для того, щоб отримати оптимальний тепловий комфорт, варто використовувати висококласний термостат з датчиком температури підлоги. Електричні терморегулятори з функцією програмування дозволяють точно визначити час увімкнення та вимкнення підігріву підлоги. Завдяки тому, що в квартирі встановлено нагрівальні мати, опалення завжди буде ефективним, а експлуатаційні витрати залишатимуться під повним контролем.

Систему можна встановити як безпосередньо на стару підлогу, так і на нову в новозбудованому будинку, перед тим, як покласти на неї паркетну або керамічну плитку. Нагрівальні мати підвищують тепловий комфорт будівлі, і в той же час не створюють додаткового навантаження на стелю. Тому їх можна розміщувати як на першому поверсі чи на мансарді, так і на будь-якому іншому поверсі будівлі.

Leave a Comment