Чудо: жінка чекала двійню, а народила трьох хлопчиків (ФОТО)

У Житомирському обласному перинатальному центрі 26 вересня народилася перша у цьому році трійня. Про це повідомила прес-служба облдержадмінстрації. Щаслива мама хлопчиків Жанна Іванова разом із родиною аж ніяк не чекали трьох «богатирів», так як результати УЗД показували двійню.

Народивши семимісячних дітей, родина Іванових з смт Городниця Новоград-Волинського району відразу стала багатодітною сім’єю. Вдома на братиків та маму чекає старший 11-місячний Назар.

trijnya-2

«Привітати з народженням синочків до центру завітали заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута та начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь. Заступник голови облдержадміністрації подякував лікарям та персоналу центру за те, що вони зробили усе можливе для того, аби зберегти життя та здоров’я малюків. Також від імені Житомирської ОДА вручив подарунки мамі», – йдеться у повідомленні.

trijnya-4

За словами головного лікаря Житомирського обласного перинатального центру Юрія Вайсберга, народившись семимісячними, у хлопчиків була легенева недостатність і їм негайно знадобилось медикаментозне лікування. Дві дози препарату, який допоміг розкрити їм легені, коштує 30 тис. грн для однієї дитини, для трьох – відповідно 90 тис. грн. Завдяки державній програмі, через яку було закуплено необхідні ліки із групи сульфактантів, родина має надію на те, що діток випишуть здоровими.

trijnya-1

А 29-річна мама щаслива та пишається своїми синочками – Андрійком, Вадимом і Денискою. Наразі діти знаходяться в спеціальних апаратах. Як тільки вони зможуть самостійно дихати та їхній стан буде стабільним,  хлопчиків можна буде перевезти до Новоград-Волинського, поближче до всієї родини.

Нагадаємо, на Житомирщині хлопчиків почало народжуватися більше, ніж дівчаток. А коростенка встановили демографічний рекорд. У Коростенському міському пологовому будинку вона народила свою 16-у дитину. Хлопчика, який народився вагою 3,200 кг, зростом 52 см, батьки назвали Давидом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *