Чиновника Укртрансбезпеки області затримали за підозрою у отриманні хабарів

Чиновника Укртрансбезпеки області затримали за підозрою у отриманні хабарів

Кілька разів по 10 тисяч.

Співробітники Служби безпеки України викрили посадовця Управління Укртрансбезпеки Житомирщини на систематичному отриманні хабарів від автоперевізників за приховування порушень під час проходження габаритно-вагового контролю. Про це повідомила пресгрупа відомства.

«За попередніми даними слідства, організував корупційну схему головний спеціаліст підрозділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті. За щомісячну винагороду зловмисник гарантував приватним підприємцям кількох регіонів безперешкодний проїзд вантажівок територією області, заздалегідь повідомляв про місця знаходження екіпажів вагового контролю, а також у телефонному режимі вирішував проблемні ситуації з колегами», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці зазначають, що вартість місячного «абонементу» становила у середньому 10 тис. грн з кожного автоперевізника. Разовий безперешкодний проїзд коштував 500 грн. Гроші посадовець отримував готівкою та на зарплатну картку. Крім того підприємці щомісяця «дарували» зловмиснику талони на пальне.

Співробітники СБУ задокументували кілька епізодів отримання посадовцем неправомірної вигоди.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження. Також до кримінальної відповідальності притягнуто керівника одного з підприємств-перевізників, який «винагороджував» посадовця.

Нагадаємо, що полковник поліції отримав 5 років тюрми за хабар у 10 тис. грн. Старшого слідчого поліції затримали на хабарі за неповідомлення підозри у загибелі людини.

Leave a Comment