Житомирщина: полковник поліції отримав 5 років в’язниці за хабар у 10 000 гривень

Житомирщина: полковник поліції отримав 5 років в’язниці за хабар у 10 000 гривень

Гроші вимагав за безперешкодне зайняття підприємницькою діяльністю.

На Житомирщині за одержання неправомірної вигоди на 5 років позбавлення волі засудили полковника поліції.  Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

“Під час досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що колишній начальник одного з відділень Коростенського відділу ГУНП в Житомирській області впродовж грудня 2017 року – лютого 2018 року вимагав та одержав від громадянина України неправомірну вигоду у розмірі 10 тисяч гривень за безперешкодне зайняття підприємницькою діяльністю, пов’язаної з заготівлею та транспортуванням лісопродукції”, – йдеться у повідомленні.

Овруцький районний суд Житомирської області  9 жовтня погодився з представленими беззаперечними доказами сторони обвинувачення – військової прокуратури Житомирського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону. Вирок суду обвинуваченому за ч. 3 ст. 368 КК України полковнику поліції – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні просади чи займатись певною діяльністю строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому майна.

Нагадаємо, директора комунального підприємства, який “попався” з хабарем, взяли під домашній арешт.  Депутати, які взяли у житомирянки хабар за земельну ділянку, сядуть у вязницю.

Leave a Comment