Чиновників просять відмовитися від довгих промов на шкільних «лінійках»

Чиновників просять відмовитися від довгих промов на шкільних «лінійках»

Свято останнього дзвоника.

У всіх школах Житомирської області 25 травня відбудуться урочисті заходи з нагоди останнього дзвоника. Управління освіти і науки облдержадміністрації закликає керівників закладів та представників місцевої влади зробити цей захід святом для дітей та відмовитися від довгих промов. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Ми хочемо, що діти відчували, що у них свято, а попереду літо і довгі канікули. Тому закликаємо і місцеву владу, і керівників закладів не томити дітей промовами, а зробити їм свято», – зазначила начальник управління Лариса Шевчук.

Також вона додала, що керівництво закладів самостійно вирішує про час початку урочистостей, але необхідно зважати на погоду і за можливості починати свято раніше, щоб діти не стояли на сонці.

«Крім того, у зв’язку з кількома випадками стосовно отруєння дітей невідомими речовинами під час масових заходів, управління ДСНС України в Житомирській області звертає увагу керівників закладів на посилення охорони під час проведення свят. У разі погіршення самопочуття дітей відвести їх на свіже повітря, промити обличчя та інші частини тіла чистою водою і звернутися до лікаря», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, нова українська школа: вчителі Житомирщини проходять масштабне підвищення кваліфікації. У школах області знайшли порушення, які призводять до хвороб зору серед школярів. Нітрати у питній воді та недовкладання продуктів: в області перевірили школи та садочки.

Leave a Comment