Чиновнику Житомирської міськради, якого впіймали на хабарі, скасували надбавку

Чиновнику Житомирської міськради, якого впіймали на хабарі, скасували надбавку

Через понад два місяці після інциденту.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин скасував надбавку до зарплати у розмірі 50 відсотків окладу державному реєстратору Євгену Баренку. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті мерії. Чиновника у квітні затримали на хабарі.

«Скасувати надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років заступнику директора департаменту реєстрації міської ради, начальнику відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державному реєстратору Баренку Євгену Олександровичу», – йдеться у документі.

Надбавку чиновнику скасували з 19 червня. У преамбулі до документу йдеться, що таке рішення прийняли на підставі постанови Кабінету міністрів України, угоди між міськрадою та трудовими клопотаннями. Крім того, посилаються на клопотання заступника міського голови Марії Місюрової.

Нагадаємо, що СБУ викрило на хабарі заступника директора департаменту реєстрації Житомирської міської ради у квітні. Наступного дня його відсторонили від займаної посади розпорядженням міського голови.

Leave a Comment