СБУ викрила на хабарі у 80 000 тисяч гривень посадовця Житомирської міської ради

СБУ викрила на хабарі у 80 000 тисяч гривень посадовця Житомирської міської ради

Заступника начальника одного із департаментів.

Правоохоронці викрили посадовця Житомирської міської ради, який налагодив схему отримання неправомірної вигоди від місцевих суб’єктів господарювання. Про це повідомиа прес-група УСБ України в Житомирській області.

“Оперативники спецслужби встановили, що заступник начальника одного із департаментів Житомирської мерії за посередництва свого знайомого – колишнього помічника нотаріуса – вимагає гроші від представників комерційних структур міст за реєстрацію прав власності на об’єкти нерухомого майна і видачу відповідних витягів із держреєстру, що підтверджують реєстрацію права власності. Сума неправомірної вигоди залежала від кількості і складності реєстраційних дій із майном. Співробітники СБ України задокументували отримання спільниками від місцевого приватного підприємця двох «траншів» хабара по 500 американських доларів. Правоохоронці затримали чиновника у робочому кабінеті одразу після передачі йому решти суми хабара – 1 тис.  доларів США. Згодом було затримано його спільника”, – йдеться у повідомленні. 

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів справи.

Нагадаємо, чиновника Житомирської ОДА, якого затримали на хабарі, відсторонили від роботи. На Житомирщині поліцейські затримали посадовця після отримання хабара.

Leave a Comment