COVID-19 на Житомирщині: за добу 7 нових випадків захворювання

COVID-19 на Житомирщині: за добу 7 нових випадків захворювання

6 пацієнтів одужали.

На Житомирщині 5 травня виявили нові випадки захворювання на коронавірус серед жителів Коростишева, Романова, Житомира, Малина та Любарського району. Лабораторно підтвердили за цю добу коронавірусну інфекцію у 7 пацієнтів. У Романові  зафіксували перший випадок цього захворювання. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. 

“Нові випадки 5 травня встановлено у: Романові – 1 (жінка, 58 років); Любарі – 1 (жінка, 53 роки); Любарському районі – 1 (жінка, 36 років); Коростишеві – 1 (жінка, 41 рік); Малині – 2 (жінка, 43 роки; жінка, 54 роки); Житомирі – 1 (дівчина, 17 років). Крім того, повторне ПЛР-дослідження не виявило вірусу в організмі у 6 житомирян”, – йдеться у повідомленні.

Наразі в Житомирській області вже 455 зареєстрованих діагнозів COVID-19. Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 153 пацієнти, у Коростені – 97 та Бердичеві – 88. Загалом на Житомирщині одужали від коронавірусної інфекції вже 37 осіб.

Нагадаємо, ще один чоловік помер від коронавірусу на Житомирщині. На Богунії через спалах COVID-19 закривають гуртожиток.

Leave a Comment