З 11 травня на Житомирщині послаблюватимуть карантинні обмеження

З 11 травня на Житомирщині послаблюватимуть карантинні обмеження

Виходити з карантину маємо поступово.

З 11 травня у Житомирській області поступово послаблюватимуть карантинні обмеження. На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко  5 травня під час зустрічі з підприємцями, – інформує пресслужба облдержадміністрації.

До влади області та міста звернулися підприємці з проханням допомогти їм правильно організувати торгівлю непродовольчими товарами під час карантину. Запевняють, що готові дотримуватися всіх вимог щодо убезпечення як продавців, так і покупців від поширення коронавірусу. Проте підприємці також прагнуть, аби дозволили працювати великим торговельно-розважальним центрам у Житомирі, соціальним майданчикам.

«Сьогодні влада дослухається до людей. Щодня відбувається діалог. Тому Уряд і анонсував послаблення карантинних обмежень з 11 травня. Але виходити з карантину маємо поступово, згідно з постановою Кабінету Міністрів з часом будуть відновлені всі сфери життя», – сказав Віталій Бунечко.

Карантинні обмеження будуть зніматися відповідно до рекомендацій, прописаних у постанові Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував із 11 травня початок першого етапу послаблення карантину, а саме старт так званого адаптивного карантину. Так, з наступного тижня планують дозволити роботу:

  • закладів громадського харчування на виніс;
  • літніх майданчиків кафе і ресторанів просто неба у закладах, зареєстрованих як оператори потужності;
  • баз тренування спортсменів національних збірних команд, індивідуальні тренування;
  • салонів краси, перукарень, стоматології;
  • музеїв, бібліотек;
  • адвокатів та нотаріусів;
  • сервісів побутової техніки.

Також буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ.

Нагадаємо, ще один чоловік помер від коронавірусу на Житомирщині. Житомирська міськрада витратить 200 тисяч на сюжети щодо коронавірусу. COVID-19 на Житомирщині: за добу 7 нових випадків захворювання.

Leave a Comment