Де обіцяна реформа? – Житомиряни скаржаться, що годину чекають маршрутку №23

Де обіцяна реформа? – Житомиряни скаржаться, що годину чекають маршрутку №23

Петиція.

Житомиряни просять міськраду врегулювати дотримання графіку руху маршруток №23 “Червоноармійська-Силікатний з-д”. Відповідну електронну петицію оприлюднили 15 жовтня. 

“Це вже наболіла тема для мешканців вул.Червоноармійська, Сабурова, Зелена, Бондарна та ін… Графіку маршруту немає. В системі Дозор не відслідковується… На маршруті реально 3 інколи 1 машина… Хіба ж ми не люди??? Чекати маршрутку 30хв-1год? Це нормально у сучасному світі? Де обіцяна реформа транспортна? Хай вже буде три машини, але за графіком. Почуйте будь ласка людей. Буде чіткий гріфік-будуть і пасажири”, – написала авторка звернення Наталія Гаврилюк.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.

Нагадаємо, мешканці мікрорайону Крошня скаржаться, що «поліпшення» транспортного сполучення призвело до колапсу. Людям складно добратися до роботи. А на проїзд з пересадками витрачається половина зарплати. Відповідну електронну петицію до міської ради оприлюднили 4 вересня.

Leave a Comment