Де взяти гроші в борг

Де взяти гроші в борг

Кожній людині хоч раз в житті доводилося позичати. Це може бути пов’язано з різними життєвими обставинами. Наприклад, затримали зарплату, потрібні терміново гроші на покупку техніки, оплату навчання та інші потреби.

На сьогоднішній день є вихід з таких ситуацій. Взяти кредит в МФО набагато простіше, ніж у банку. Наприклад, організація MyCreditабо Gofingo.Вам не потрібно довго чекати відповіді і збирати безліч документів. Все заповнюється в режимі он-лайн і гроші переводять на карту протягом 3-х робочих днів. Але як правило, МФО видають позику відразу після схвалення. Є винятки, коли необхідне особисте відвідування фінансової установи. В такому випадку вибирайте структуру, в якій вам буде зручніше взяти позику.

МФО не вимагають довідок про доходи, застав, поручителів та інших документів, що підтверджують вашу платоспроможність. Все, що потрібно – це паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта. Є нюанс – карта не повинна бути призначена для виплати пенсійних та інших соціальних відрахувань.

Як взяти швидкий позику в МФО?

Для початку виберіть фінансову компанію, умови якої вам підходять найбільше. Потім, пройдіть реєстрацію і верифікуйте карту. Виберіть суму і термін кредиту. Якщо заявка буде схвалена, вм прийде код-підтвердження, яке потрібно ввести в спеціальному полі. Після цього чекайте, коли кредитні кошти прийдуть на карту.

Не забувайте, що на момент кінцевої дати користування позикою необхідно внести борг і сплатити відсотки. У разі прострочення, будуть нараховуватися штрафні санкції. З кожним днем сума буде збільшуватися, тому не допускайте такої ситуації.

В яких випадках можуть дати відмову?

Як правило, мікрофінансові організації йдуть на зустріч і видають всім повнолітнім громадянам гроші в борг. Однак бувають винятки:

  • погана кредитна історія;

  • ваше ім’я внесено в чорний список;

  • на момент подачі заявки у вас є і так велике фінансове навантаження;

  • некоректно заповнена анкета.

Щоб виключити ймовірність відмови, необхідно акуратно заповнювати анкету, не допускаючи помилок. Перевірте кілька разів введені вами дані. Перевірте свою кредитну історію в БКІ, і переконайтеся в своїй хорошій фінансовій репутації.

Якщо ви будете брати гроші в борг і вчасно повертати, то вам будуть доступні великі суми. Банки і МФО будуть вас розглядати як благонадійного і відповідального платника. Слідкуйте за вигідними пропозиціями, які надають фінансові компанії – це допоможе заощадити ваші кошти.

Leave a Comment