День Незалежності у Житомирі святкуватимуть без алкоголю

День Незалежності у Житомирі святкуватимуть без алкоголю

Розважатимуть урочистостями, концертами, прямими ефірами.

День Незалежності України у Житомирі відзначать підняттям Прапора, молебнем, покладанням квітів, врученням державних нагород тощо. У рамках святкування у прямому ефірі з Києва покажуть симфонічний оркестр під керівництвом Кирила Карабіца, де всі учасники 1991 року народження. Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету, опублікованому на сайті міської ради 15 серпня.

Урочисте підняття Державного Прапора України на майдані імені  С.П. Корольова та мітинг й урочисте покладання квітів до могил загиблих воїнів АТО на Смолянському військовому кладовищі – такі заходи заплановано 23 серпня.

Наступний день 24 серпня розпочнеться загальнодержавним молебнем та покладанням квітів до пам’ятників Т. Г. Шевченку, І. Я. Франку, меморіального погруддя В. М. Чорноволу, меморіальної дошки М. С. Грушевському та стели Небесної Сотні на майдані імені С. П. Корольова з хвилиною мовчання.

У цей день на вул. Михайлівській організують «Мистецьку алею», з дванадцятої години розпочнеться концертна програма, конкурс 3D-малюнків на асфальті та відкриється зона майстер-класів. У літньому театрі «Ракушка» відбудеться ХІІ відкритий громадсько-мистецький фестиваль патріотичного спрямування «Мирний Житомир – Єдина країна – 2016».

Відповідно до проекту рішення виконавчого комітету, місця проведення заходів облаштують біотуалетами та сміттєзбиральними засобами, чергуватимуть автомобілі «швидкої» та «невідкладної допомоги». А виїзна торгівля на святкових майданчиках не матиме права торгувати підакцизними товарами – алкоголем та тютюновими виробами.

Нагадаємо, міськвиконком заборонив проведення феєрверків ще у серпні 2014 року. Однак у липні 2016-го міська рада таки накупила піротехнічних засобів. Це «задоволення» обійшлося їй у 40 тис. грн.

Leave a Comment